You are currently viewing ДЕМАНТ СРАМНИХ ЛАЖИ УЗ ЗЛОУПОТРЕБУ НАШЕГ ЛОГОА У ОБЈАВИ ОД СТРАНЕ СИНДИКАТА НЕЗАВИСНОСТ КОЈИ ДЕЛУЈЕ У ВОЈСЦИ

Јутрос је осванула објава синдиката Независност који делује у војсци Србије у којој наводе да је наш синдикат присуствовао некаквом састанку са њима и још неким синдикатима где је изношено да су нам угрожени чланови од стране послодавца и слично.

Ово је јако ружна, некоректна и војницима непримерена лаж . Наш синдикат није присуствовао никаквом састанку са другим синдикатима у војсци нити су наши чланови угрожени у било ком смислу од стране послодавца.

Као врхунац лажи, ставили су наш лого међу њиховима у објави.

Поштовани колеге, видите где сте били чланови и какви вас то људи воде у тим синдикатима. Кад могу да се служе оваквим лажима и обманама како да им верујете да је било шта друго истина.

Ваш, војни синдикат Гвоздени пук

КО – СМЕ – ТАЈ – МОЖЕ

DEMANT SRAMNIH LAŽI UZ ZLOUPOTREBU NAŠEG LOGOA U OBJAVI OD STRANE SINDIKATA NEZAVISNOST KOJI DELUJE U VOJSCI | Savez Samostalnih Sindikata Srbije