AUTO DELOVI, GUME, AKUMULATORI U DELMAX ZA NAŠE ČLANOVE

You are currently viewing AUTO DELOVI, GUME, AKUMULATORI U DELMAX ZA NAŠE ČLANOVE

• Delmax se obavezuje svim članovima Sindikata Gvozdeni puk obezbedi sledeće popuste:
– 4% na spoljne gume
– 4% na akumulatorima
– 4% na više brendova motornog ulja
– Do 7% na rezervnim delovima, filterima i svim ostalim artiklima.

• Delmax će članovima Sindikata Gvozdeni puk omogućiti korišćenje popusta u svim svojim prodavnicama.
• Delmax će članovima Sindikata Gvozdeni puk. izdavati pojedinačne fiskalne račune i/ili fakturu za svaku izvršenu uslugu i/ili usluge, u koju cenu će biti uračunata trenutna akcija i/ili fiksni popust.
• Delmax će članovima Sindikata Gvozdeni puk. omogućiti plaćanje na odloženo putem administrativne zabrane.

Specifičnost ovakvog načina prodaje je u sledećem:
– U slučaju kupovine putem administrativine zabrane članovima Sindikata Gvozdeni puk neće biti izdati popusti navedeni u stavu 1 ovog člana.
– Broj rata dogovara se prilikom kupovine, a plaćanje je moguće u najviše 5 mesečnih rata, koje će početi da se isplaćuju od prvog narednog meseca u odnosu na dan kupovine.
– Kupci koji su zainteresovani da kupe robu dobavljača Delmax putem administrativne zabrane, popunjavaju i overavaju administrativnu zabranu u Vojsci Srbije.