You are currently viewing ЗАХВАЛНИЦА ПРЕДСЕДНИКУ НАШЕГ СИНДИКАТА ОД ПРИЈАТЕЉА СИНДИКАТА ИЗ РУСИЈЕ, СИНДИКАТА ОФИЦИРА ВАЗДУШНО-ДЕСАНТНИХ ЈЕДИНИЦА РУСИЈЕ И ВЕТЕРАНА РАТНИХ ДЕЈСТАВА

Наши народи су веома блиски и повезани. Пре пар месеци су наша два удружења потписала повељу о сарадњи и започела један леп пројекат међусобне промоције, дружења и повезивања наша два братска народа.
Захвални смо пријатељима из Русије на указаном поштовању и части и потрудићемо да им у сваком тренутку узвратимо поштовање.

Живела Србија!
Живела Русија!

“БЛАГОДАРНОСТЬ ПРЕЗИДЕНТУ НАШЕГО ПРОФСОЮЗА ОТ ДРУГА ПРОФСОЮЗА ИЗ РОССИИ,
СОЮЗ ОФИЦЕРОВ ВДВ
И ВЕТЕРАОВ БОЕВЫХ ДЕЙСТВИЙ

Наши народы очень близки и связаны. Пару месяцев назад наши две ассоциации подписали хартию о сотрудничестве и начали прекрасный проект взаимного продвижения, дружбы и соединения наших двух братских народов.
Мы благодарны нашим друзьям из России за оказанное уважение и честь и сделаем все возможное, чтобы вернуть их уважение в любое время.

Да здравствует Сербия!
Да здравствует Россия!”