Честитамо свим припадницима 31.октобар, Дан оклопно-механизованих јединица.🇷🇸 Post published:31.10.2019 Post category:Uncategorized Прочитајте још: Радно са члановима Војног синдиката „Гвоздени пук“ 13.12.2019 СИНДИКАТ ТРАЖИО ОД МИНИСТАРСТВА ОДБРАНЕ ДА ЗАПОСЛЕНИ У ВОЈНОМ ЗДРАВСТВУ, АНГАЖОВАНИ У COVID-19 ДОБИЈУ ДОДАТАК НА ПЛАТУ ОД 30% 18.12.2020 НОВОГОДИШЊИ ПОЗДРАВ ОД ПРИЈАТЕЉА НАШЕГ СИНДИКАТА ЕВГЕНИЈА ЧУНОСОВА ИЗ РУСИЈЕ, ИЗ ЛИПЕЦКА И ЊЕГОВИХ СУНАРОДНИКА ЗА ЧЛАНОВЕ НАШЕГ СИНДИКАТА 🤝 05.01.2022
СИНДИКАТ ТРАЖИО ОД МИНИСТАРСТВА ОДБРАНЕ ДА ЗАПОСЛЕНИ У ВОЈНОМ ЗДРАВСТВУ, АНГАЖОВАНИ У COVID-19 ДОБИЈУ ДОДАТАК НА ПЛАТУ ОД 30% 18.12.2020
НОВОГОДИШЊИ ПОЗДРАВ ОД ПРИЈАТЕЉА НАШЕГ СИНДИКАТА ЕВГЕНИЈА ЧУНОСОВА ИЗ РУСИЈЕ, ИЗ ЛИПЕЦКА И ЊЕГОВИХ СУНАРОДНИКА ЗА ЧЛАНОВЕ НАШЕГ СИНДИКАТА 🤝 05.01.2022